Проектування
Проектування промислових насосів для води і стічно-масних середовищ (фекальні насоси). А також їх агрегатів. Моделі що випускаються відповідають всім вимогам галузевих стандартів і мають сертифікацію Митного союзу.
Виробництво
Підприємство має замкнений цикл виробництва: лиття, механічна обробка, інструментальний цех та випробувальний комплекс.
Продаж
Реалізація насосного обладнання власного виробництва здійснюється як на внутрішньому ринку так і за кордоном. Наші ціни – одні з кращих на ринку. Діє система знижок!
Обслуговування
На всю продукцію діє гарантійне і післягарантійне обслуговування. Забезпечуємо запасними частинами. Проводимо діагностику та дефектацію насосного обладнання.

Чому Вам варто зупинити свій вибір на насосах і агрегатах нашого виробництва:

  • більш гнучка цінова політика ніж у конкурентів. Ми зможемо запропонувати вам найкращу цінову пропозицію на ринку насосного обладнання;
  • оперативна і кваліфікована консультація фахівців з обслуговування насосів;
  • оперативне вирішення питань, пов’язаних із заміною комплектуючих, запасними частинами;
  • можливість вирішення нестандартних вимог, що пред’являються до насосів;
  • можливість випробування насосів (як власного виробництва, так і інших виробників) на вимогу замовника;
  • стабільне підприємство з виробництва насосів не зникне в один день як, наприклад, це можливо з виключно продавцями обладнання. Ми допоможемо вам з усіх питань щодо купленого насоса і після гарантійного терміну експлуатації.

Не ризикуйте, економте свій час і гроші. Купуйте у надійного партнера – компанії ТОВ “Торговий дім “УКРНАСОССЕРВІС”!

Каталог насосів, що випускаються

Відцентрові консольні типу К, КМ

Відцентрові консольні насоси типу К, КМ

Насоси типів К, КМ (моноблочні) призначені для роботи в стаціонарних умовах з перекачування чистої води (крім морської) з pH 6…9, температурою 0 … + 85 °С та інших рідин схожих з чистою водою по щільності, в’язкості і хімічній активності, що містять тверді включення розміром до 0,2 мм, об’ємна концентрація яких не перевищує 0,1%. Насоси серії КМ відрізняються від К тим, що робоча частина насоса монтується на сам вал електродвигуна, а не на раму (безрамне виконання), що знижує його ціну.
Далі…

Відцентрові багатоступінчасті секційні типу ЦНС, ЦНС(г

Відцентрові багатоступінчасті секційні насоси типу ЦНС, ЦНС(г)

Насоси типу ЦНС і ЦНС(г) призначені для перекачування технічної води, що має водневий показник рН 7…8,5, з масовою часткою механічних домішок не більше 0,05%, розміром твердих часток не більше 0,2 мм, мікро-твердістю не більше 1,47 ГПа (147 кгс/мм2). Електро-насосні агрегати ЦНС призначені для перекачування води з температурою до +45 °С, а ЦНС(г) – для перекачування води з температурою від + 45 °С до + 105 °С. Насоси та агрегати виготовляються в загальнопромисловому виконанні і не можуть застосовуватися у вибухо- і пожежонебезпечних виробництвах.
Далі…

Відцентрові консольні типу СМ, 2СМ

Промислові фекальні насоси типу СМ, 2СМ

Насоси типу СМ, 2СМ – відцентрові, горизонтальні, одноступінчаті з робочим колесом закритого типу призначені для перекачування побутових, промислових стічних вод та інших забруднених рідин з водневим показником рН від 6…8.5, щільністю до 1100 кг/м3, температурою 0…+ 90 °С, з вмістом абразивних частинок не більше 1% за обсягом, розміром до 5 мм і мікротвердістю не більше 9000 МПа.
Відмінність насосів СМ від 2СМ полягає в наявності в моделі 2СМ напірного ковпака, який збільшує параметр висоти самовсмоктування насоса
Далі…

Випускаємо робоче колесо до насосів: Д200-36, 1Д200-90, 1Д315-71, Д320-50, 1Д630-90, 1Д1250-63, 1Д1250-125, 1Д1600-90.
Відцентрові двостороннього входу Д, 1Д

Відцентрові насоси двостороннього входу Д, 1Д

Насоси типу Д, 1Д – одноступінчасті, з двостороннім напівспіральним підведенням рідини до робочого колеса і спіральним відводом. Корпус насоса має роз’єм в горизонтальній площині. У нижній частині корпусу розташовані всмоктуючий і напірний патрубки, що дає можливість розбирати насос для заміни деталей ротора без від’єднання від трубопроводу і демонтажу двигуна. Насоси Д призначені для перекачування води та інших рідин, аналогічних по хімічній активності, температурою 0…+ 85 °С, в’язкістю до 36х10-6 м2/с. Можливо зміст твердих включень до 0,05% по масі і розміром до 0,2 мм.
Далі…

Відцентрові консольні типу СД, СДВ

Фекальні промислові насоси типу СД, СДВ

Фекальні промислові насоси типу СД – відцентрові, горизонтальні (або вертикальні СДВ), одноступінчаті з робочим колесом закритого типу призначені для перекачування побутових фекальних відходів, стоків і промислових стічних вод та інших забруднених рідин з водневим показником рН 6 … 8.5, щільністю до 1100 кг/м3, температурою 0…+90 ° с, з вмістом абразивних частинок не більше 1% за обсягом, розміром до 5 мм і мікротвердістю не більше 9000 МПа.
Далі…

Вихрові консольні типу ВК, ВКС

Вихрові консольні насоси типу ВК, ВКС

Насоси вихрові ВК, ВКС (самовсмоктуючі) – горизонтальні, одноступінчаті призначені для перекачування рідин з кінематичною в’язкістю до 36х10-6 м2/с і температурою -15…+85 °С, в яких матеріали проточної частини не допускають лінійну швидкість суцільної корозії більше 0,01 мм/рік по ГОСТ 9.908, з вмістом твердих включень не більше 0,01% за масою і не більше 0,05 мм за розмірами. Основні параметри насосів відповідають ГОСТ 10392. Насоси виготовляють в загальнопромисловому виконанні з ущільненням валу: м’яка сальникова набивка. Насосами типу ВК, ВКС забороняється перекачувати горючі, легкозаймисті рідини та рідини на вибухонебезпечних виробництвах і установках.
Далі…

Потрібна допомога у виборі насоса або консультація технічного фахівця?
Жми!

Останні новини компанії

Нові моделі промислових насосів 579577

Нові моделі промислових насосів

Підприємство ТОВ “Торговий дім “УКРНАСОССРВІС” освоїло і запустило в виробництво нові моделі промислових насосів для води типу 1Д, а саме: 1Д 250-125 і 1Д 1250-125. Так само ведуться роботи по впровадженню уДалі...
05.06.2019
Насоси ЦНС-300 203156

Насоси ЦНС-300

Нашим підприємством успішно освоєно і впроваджено у виробництво насос ЦНС-300 з напором від 120 до 600 м. вод. ст.
07.03.2018
Выставка “ГЕРВІКОН + НАСОСИ-2017” 37277

Выставка “ГЕРВІКОН + НАСОСИ-2017”

Наша компанія взяла активну участь в ХV-й міжнародній науково-технічній конференції “Герметичність, вібронадійність і екологічна безпека насосного і компресорного обладнання” – “ГЕРВІКОН + НАСОСИ-2017”, що пройшла 5-8 вересня в м Суми. На конференціїДалі...
17.10.2017