Проектування
Проектування промислових насосів для води і стічно-масних середовищ (фекальні насоси). А також їх агрегатів. Моделі що випускаються відповідають всім вимогам галузевих стандартів і мають сертифікацію Митного союзу.
Виробництво
Підприємство має замкнений цикл виробництва: лиття, механічна обробка, інструментальний цех та випробувальний комплекс.
Продаж
Реалізація насосного обладнання власного виробництва здійснюється як на внутрішньому ринку так і за кордоном. Наші ціни – одні з кращих на ринку. Діє система знижок!
Обслуговування
На всю продукцію діє гарантійне і післягарантійне обслуговування. Забезпечуємо запасними частинами. Проводимо діагностику та дефектацію насосного обладнання.

Пропонуємо системи частотного регулювання асинхронного двигуна насосного агрегата

Частотне регулювання асинхронним двигуном
Окрім звичайного способу регулювання продуктивності насосного агрегата шляхом використання засувок або регулювальних клапанів, ми пропонуємо варіант з частотним регулюванням.

Переваги використання частотного управління двигуна агрегата:

  • зниження затрат електроенергій до 2-х разів в залежності від навантаження;
  • кращий контроль параметрів насосу (тиск, подача);
  • збільшення ККД насосного агрегата.

Пропонуємо послуги розрахунку та встановлення систем частотного регулювання для вже встановленого насосного обладнання замовника.

Чому Вам варто зупинити свій вибір на насосах і агрегатах нашого виробництва:

  • більш гнучка цінова політика ніж у конкурентів. Ми зможемо запропонувати вам найкращу цінову пропозицію на ринку насосного обладнання;
  • оперативна і кваліфікована консультація фахівців з обслуговування насосів;
  • оперативне вирішення питань, пов’язаних із заміною комплектуючих, запасними частинами;
  • можливість вирішення нестандартних вимог, що пред’являються до насосів;
  • можливість випробування насосів (як власного виробництва, так і інших виробників) на вимогу замовника;
  • стабільне підприємство з виробництва насосів не зникне в один день як, наприклад, це можливо з виключно продавцями обладнання. Ми допоможемо вам з усіх питань щодо купленого насоса і після гарантійного терміну експлуатації.

Не ризикуйте, економте свій час і гроші. Купуйте у надійного партнера – компанії ТОВ “Торговий дім “УКРНАСОССЕРВІС”!

Каталог насосів, що випускаються

Відцентрові консольні типу К, КМ

Відцентрові консольні насоси типу К, КМ

Насоси типів К, КМ (моноблочні) призначені для роботи в стаціонарних умовах з перекачування чистої води (крім морської) з pH 6…9, температурою 0 … + 85 °С та інших рідин схожих з чистою водою по щільності, в’язкості і хімічній активності, що містять тверді включення розміром до 0,2 мм, об’ємна концентрація яких не перевищує 0,1%. Насоси серії КМ відрізняються від К тим, що робоча частина насоса монтується на сам вал електродвигуна, а не на раму (безрамне виконання), що знижує його ціну.
Далі…

Відцентрові багатоступінчасті секційні типу ЦНС, ЦНС(г

Відцентрові багатоступінчасті секційні насоси типу ЦНС, ЦНС(г)

Насоси типу ЦНС і ЦНС(г) призначені для перекачування технічної води, що має водневий показник рН 7…8,5, з масовою часткою механічних домішок не більше 0,05%, розміром твердих часток не більше 0,2 мм, мікро-твердістю не більше 1,47 ГПа (147 кгс/мм2). Електро-насосні агрегати ЦНС призначені для перекачування води з температурою до +45 °С, а ЦНС(г) – для перекачування води з температурою від + 45 °С до + 105 °С. Насоси та агрегати виготовляються в загальнопромисловому виконанні і не можуть застосовуватися у вибухо- і пожежонебезпечних виробництвах.
Далі…

Відцентрові консольні типу СМ, 2СМ

Промислові фекальні насоси типу СМ, 2СМ

Насоси типу СМ, 2СМ – відцентрові, горизонтальні, одноступінчаті з робочим колесом закритого типу призначені для перекачування побутових, промислових стічних вод та інших забруднених рідин з водневим показником рН від 6…8.5, щільністю до 1100 кг/м3, температурою 0…+ 90 °С, з вмістом абразивних частинок не більше 1% за обсягом, розміром до 5 мм і мікротвердістю не більше 9000 МПа.
Відмінність насосів СМ від 2СМ полягає в наявності в моделі 2СМ напірного ковпака, який збільшує параметр висоти самовсмоктування насоса
Далі…

Випускаємо робоче колесо до насосів: Д200-36, 1Д200-90, 1Д315-71, Д320-50, 1Д630-90, 1Д1250-63, 1Д1250-125, 1Д1600-90.
Відцентрові двостороннього входу Д, 1Д

Відцентрові насоси двостороннього входу Д, 1Д

Насоси типу Д, 1Д – одноступінчасті, з двостороннім напівспіральним підведенням рідини до робочого колеса і спіральним відводом. Корпус насоса має роз’єм в горизонтальній площині. У нижній частині корпусу розташовані всмоктуючий і напірний патрубки, що дає можливість розбирати насос для заміни деталей ротора без від’єднання від трубопроводу і демонтажу двигуна. Насоси Д призначені для перекачування води та інших рідин, аналогічних по хімічній активності, температурою 0…+ 85 °С, в’язкістю до 36х10-6 м2/с. Можливо зміст твердих включень до 0,05% по масі і розміром до 0,2 мм.
Далі…

Відцентрові консольні типу СД, СДВ

Фекальні промислові насоси типу СД, СДВ

Фекальні промислові насоси типу СД – відцентрові, горизонтальні (або вертикальні СДВ), одноступінчаті з робочим колесом закритого типу призначені для перекачування побутових фекальних відходів, стоків і промислових стічних вод та інших забруднених рідин з водневим показником рН 6 … 8.5, щільністю до 1100 кг/м3, температурою 0…+90 ° с, з вмістом абразивних частинок не більше 1% за обсягом, розміром до 5 мм і мікротвердістю не більше 9000 МПа.
Далі…

Вихрові консольні типу ВК, ВКС

Вихрові консольні насоси типу ВК, ВКС

Насоси вихрові ВК, ВКС (самовсмоктуючі) – горизонтальні, одноступінчаті призначені для перекачування рідин з кінематичною в’язкістю до 36х10-6 м2/с і температурою -15…+85 °С, в яких матеріали проточної частини не допускають лінійну швидкість суцільної корозії більше 0,01 мм/рік по ГОСТ 9.908, з вмістом твердих включень не більше 0,01% за масою і не більше 0,05 мм за розмірами. Основні параметри насосів відповідають ГОСТ 10392. Насоси виготовляють в загальнопромисловому виконанні з ущільненням валу: м’яка сальникова набивка. Насосами типу ВК, ВКС забороняється перекачувати горючі, легкозаймисті рідини та рідини на вибухонебезпечних виробництвах і установках.
Далі…

Потрібна допомога у виборі насоса або консультація технічного фахівця?
Жми!

Останні новини компанії

Нові моделі промислових насосів серії КС і 1Д 535251

Нові моделі промислових насосів серії КС і 1Д

Наше підприємство, на сьогоднішній день вже маю великий номенклатурний перелік виготовлених насосів, розширює лінійку продукції, що б задовольнити будь-які потреби наших клієнтів. Нова модель насоса серії 1Д впроваджена у виробництво і відкритаДалі...
06.05.2020
Нові моделі промислових насосів 797367

Нові моделі промислових насосів

Підприємство ТОВ “Торговий дім “УКРНАСОССРВІС” освоїло і запустило в виробництво нові моделі промислових насосів для води типу 1Д, а саме: 1Д 250-125 і 1Д 1250-125. Так само ведуться роботи по впровадженню уДалі...
05.06.2019
Насоси ЦНС-300 59737

Насоси ЦНС-300

Нашим підприємством успішно освоєно і впроваджено у виробництво насос ЦНС-300 з напором від 120 до 600 м. вод. ст.
07.03.2018