ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «УКРНАСОССЕРВІС» працює на ринку насосного обладнання з 1995 року і є одним з провідних виробників насосів і агрегатів загальнопромислового виконання для чистої води і стічно-масних середовищ на території України. Дане обладнання має широке застосування практично у всіх галузях господарства. Серед споживачів нашої продукції найбільші підприємства гірничо-металургійної та хімічної промисловості, енергетики, житлово-комунального господарства, сільського господарства.

Завод географічно розташуваний в центрі України, що забезпечує підприємству зручні транспортні комунікації. Продукцію підприємства добре знають в Росії, Білорусії, Казахстані, Молдові, Грузії, Туркменістані та інших країнах колишнього СРСР. Вироблені нами насоси сертифіковані в системі Держстандарту Росії і Митного союзу.

Ми працюємо як з великими партіями замовлень так і з поодинокими, тому серед наших клієнтів є як дилери так і підприємства ЖКГ, промисловості, сільського господарства.

Наше підприємство поставляє запасні частини до обладнання, що виробляється. Асортимент продукції постійно розширюється – сучасна виробнича, технологічна база і професійний рівень наших фахівців до цього розташовує. Основні технологічні процеси включають в себе ливарне, металообробне та складальне виробництво.

Наші фахівці нададуть Вам кваліфіковану допомогу у виборі насосного обладнання, що найбільш підходить під Ваших задач.

Будуючи наші відносини з партнерами на довірі і взаємовигідних умовах роботи, ми запрошуємо Вас до співпраці і будемо раді бачити Вас в лавах наших постійних клієнтів.